In-house seminarie ImmoPoint
Gisteren mochten wij een 20-tal makelaars van ImmoPoint ontvangen voor een namiddagseminarie rond omgevingshandhaving en woonparkgebieden in Vlaanderen.
No search results found.
Vrijdag 23 juni vond naar jaarlijkse gewoonte het Tuinfeest van Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland plaats in het prachtige decor van de Antwerpse Zoo. Onze collega’s genoten van een geslaagde netwerkavond als start van de zomer.
Nogmaals dank aan Voka voor de organisatie van dit succesvolle event!
Gisteren mochten wij een 20-tal makelaars van ImmoPoint ontvangen voor een namiddagseminarie rond omgevingshandhaving en woonparkgebieden in Vlaanderen.
Benieuwd om ons kantoor en het GSJ-team beter te leren kennen? Kom dan vandaag langs onze stand tijdens de Antwerp Law Jobdays om kennis te maken met ons kantoor. Onze advocaten staan je er graag te woord om je de boeiende wereld van de advocatuur bij GSJ te laten ontdekken.
Vrijdag 23 juni vond naar jaarlijkse gewoonte het Tuinfeest van Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland plaats in het prachtige decor van de Antwerpse Zoo.
Wij zijn trots te kunnen meedelen dat onze collega’s afgelopen woensdag het certificaat van het Voka Charter Duurzaam Ondernemen in ontvangst mochten nemen!