Expertises Sectoren

Delen

29.11.2024

Netwerkevent Slim naar Antwerpen

Afgelopen week hadden wij het genoegen om de jaarlijkse bijeenkomst voor werkgevers aangesloten bij Slim naar Antwerpen te hosten in onze kantoren. Onze multimodaal bereikbare locatie vormde de ideale setting voor deze boeiende dag rond mobiliteit en duurzaamheid.

Schepen van Mobiliteit Koen Kennis opende het event met een inspirerend voorwoord en gaf het startschot voor een namiddag volledig in het teken van duurzaam woon-werkverkeer. Centrale thema's zoals de fiets als gamechanger, communicatie en sensibilisering, een mobiliteitsbeleid op maat, fietsveiligheid en de integratie van duurzame mobiliteit in verloningsbeleid werden verdiept, aangevuld met inspirerende keynotes door Hajo Beeckman, Michiel Penne (SnA), Steven Van Passel (UA) en Ellen Claes (SD Worx).

Ook onze collega’s Olivier Verhulst en Flore De Raedt deelden met enthousiasme het duurzaamheidsbeleid van GSJ, waarin beleving en storytelling als belangrijke pijlers worden ingezet. De namiddag werd afgesloten met een netwerkreceptie en interactieve uitwisseling van best practices, die waardevolle inzichten opleverde voor het diverse gezelschap van deelnemers.

Bedankt aan iedereen die erbij was, en in het bijzonder aan Slim naar Antwerpen voor de vlekkeloze organisatie. Samen bouwen we verder aan een duurzame toekomst!


Foto's door Frederik Beyens.