GSJ in zomerse sferen op het Voka Tuinfeest
Afgelopen vrijdag was GSJ met meer dan 20 collega’s vertegenwoordigd op het Voka Tuinfeest in de prachtige setting van de Antwerpse Zoo.
Als trotse partner van de Giants hadden wij dinsdagavond het genoegen om de Antwerp Giants Business Club te ontvangen voor hun vierde bijeenkomst. Als kers op de taart kwamen ook de twee spelers Jackson Rocky Kreuser en Keevan Veinot mee.
Na een verwelkoming en sportieve update door voorzitter Björn Verhoeven en head coach Ivica Skelin leidde collega Yves Loix de avond in met een welkomstwoord en voorstelling van GSJ. Collega Bryce Deprez verzorgde nadien een inhoudelijke en actuele keynote over de energieprestatiecertificaten, beter bekend als het “EPC”.
De genodigden konden achteraf tijdens een kantoorrondleiding een kijkje nemen achter de schermen van GSJ en afsluiten deden we met een hapje en drankje tijdens een netwerkreceptie in het workcafé.
Nogmaals dank aan alle aanwezigen voor hun komst en aan Frank Jaspers en zijn echtgenote voor de toporganisatie!
Afgelopen vrijdag was GSJ met meer dan 20 collega’s vertegenwoordigd op het Voka Tuinfeest in de prachtige setting van de Antwerpse Zoo.
Afgelopen vrijdag kregen enkele van onze collega’s een unieke kans: een blik achter de schermen van de indrukwekkende transformatie van de Boerentoren tot cultuurtoren, een project van Katoen Natie.
Begin juni organiseerden we in samenwerking met Profex, onderdeel van United Experts Group, een succesvolle studie- en netwerkavond op de unieke B-Mine site in Beringen.
Gisteren had GSJ het genoegen om een interactieve M&A-workshop te verzorgen voor de consultants van 180 Degrees Consulting Antwerp. Onze collega’s