Overname van Gynetics Medical Products door Hamilton Thorne Ltd
Gisteren heeft Hamilton Thorne Ltd, één van de grootste wereldwijde IVF-leveranciers, Gynétics Medical Products overgenomen. GSJ stond Gynetics bij deze overname bij.
Vorige week heeft Oh'Green, de toonaangevende keten van tuincentra met 13 vestigingen doorheen het land, de 2 Pelckmans tuincentra in Lommel en Turnhout overgenomen. Gedurende het overnametraject werden de verkopers, de broers Rudi en Tom Pelckmans, op juridisch vlak bijgestaan door mr. Bart Goossens, mr. Ina Van Steelandt en hun team.
De ambitieuze tuinketen Oh’Green versterkt dankzij deze en een eerdere overname dit jaar haar voetafdruk in de tuinsector en hoopt hiermee een nog breder publiek te bereiken in de regio’s Limburg en de Kempen.
De overgenomen winkel blijft onder de naam Pelckmans actief en de beide broers blijven aan boord om hun expertise te delen met de teams van Oh’Green.
GSJ advocaten is tevreden dat zij haar steentje heeft bijgedragen aan dit project. Contacteer onze vakgroep Ondernemingsrecht voor professionele begeleiding bij zakelijke onderhandelingen.
Gisteren heeft Hamilton Thorne Ltd, één van de grootste wereldwijde IVF-leveranciers, Gynétics Medical Products overgenomen. GSJ stond Gynetics bij deze overname bij.
De federale regering kondigt als deel van het begrotingsakkoord een aanpassing aan de huidige btw-regels aan rond de afbraak en heropbouw van gebouwen.
Vorige week heeft Oh'Green de 2 Pelckmans tuincentra in Lommel en Turnhout overgenomen. Gedurende het overnametraject werden de verkopers op juridisch vlak bijgestaan door mr. Bart Goossens, mr. Ina Van Steelandt en hun team.
Op 16 januari 2023 heeft Hillewaere Groep twee Antwerpse verzekeringskantoren, ICS Verzekeringen uit Schilde en DOM nv uit Kontich, overgenomen. Gedurende het overnametraject werden de aandeelhouders van ICS Verzekeringen op juridisch vlak bijgestaan door mr. Bart Goossens, mr. Ina Van Steelandt en hun team.